NormoPower 297x45

ĆWICZENIA NormoPower odmłodzą Cię


Jak ćwiczenia mogą cofnąć Twój zegar biologiczny

Zdecydowana większość seniorów  nie miała do czynienia z ciężkimi ćwiczenia fizycznymi  przez większość swego życia, w wyniku czego ogromna liczba z nich boryka się obecnie z  osteoporozą i chorobą utraty mięśni (sarkopenią) w ich późniejszym wieku.

Wprowadzając do życia seniorów nawyk ćwiczeń NormoPower wraz ze szkoła Normo Diet,  podwajamy ich siłę, eliminujemy kruchość kości, jednocześnie zwiększając masę mięśniową.

W dodatku to wszystko : podniesienie energii, poprawę ogólnych funkcji życiowych można osiągnąć tylko przez jeden trening NormoPower  w tygodniu.

Ćwiczenia oporowe mogą wywołać u seniorów następujące zmiany:

Wszystkie powyższe badania dowodzą że ćwiczenia oporowe spowalniają procesy starzenia. Najważniejszy jest wniosek jaki z nich wypływa „Ćwiczenia oporowe NormoPower” odwracają starzenie się mięśni szkieletowych.” 

Z prowadzonych badań zaobserwowano, że w grupie wykonującej  ćwiczenia oporowe,  596 genów powróciło do młodzieńczej sprawności i funkcji.

Krótko mówiąc, geny zaczęły działać jak nowe !

Zapamiętaj: Ćwiczenia oporowe DAJĄ SZANSĘ naszym genom zachowywać się jak nowe, nawet gdy są uruchamiane w późniejszych etapach życia.

Metoda tradycyjna

Osłabienie fizyczne i zanik mięśni są po prostu „część starzenia się”

NormoPower

Osłabienia fizycznego i zaniku mięśni można całkowicie uniknąć dzięki jednemu ćwiczeniu w tygodniu 
trwającemu ~12 minut .

Późniejsze lata życia wypełnione są bólem, utratą sprawności fizycznej i umysłowej oraz niezależności.

Można być w pełni sprawnym fizycznie, mieć sprawny umysł, silne i sprężyste ciało w późnym wieku .

NormoPower 297x45